Devamlı kamp yapan kampçılar olduğu kadar bu keyfi ilk defa deneyimleyecek birçok insan bulunmaktadır. Herkesin kamp deneyimini tadabilmesi adına satın almadan önce kamp malzemesi kiralama olanağı sunmaktayız.

Bireysel kiralamaların yanında kamp organizasyonu şirketlerine, kulüplere, derneklere ve çeşitli gruplara da toplu kamp malzemeleri kiralama imkanı sunmaktayız.

Kiralama hizmeti sunduğumuz kamp malzemeleri;

 

2 kişilik kamp çadırı – 50 TL

İki kişilik Decathlon Arpenaz Quechua çadır : Kurulumu basit olup başlangıç seviyesi için uygundur. Havalandırma sistemi sayesinde hava yenilenir ve bu dolaşım çadırın içinde nem oluşmasını engeller. Doğru şekilde kurulduğu taktirde  40 km/sa hızla esen (5 şiddetinde) rüzgara karşı bile herhangi bir problem yaşanmaz. 4 saat boyunca 200L/m²/sa su altında bırakılarak ve zeminde denenerek su geçirmezliği de ilgili firma tarafından test edilmiştir.

 

Uyku tulumu – 25 TL

 

Decathlon Forclaz Quechua 10° uyku tulumu : Kiralama hizmeti verdiğimiz uyku tulumunun tavsiye ettiğimiz alt kullanım derecesi minimum 5°’dir. Dikdörtgen yapıda olup 1075 gram ağırlığındadır. Bahar ayları için ideal bir uyku tulumudur.

 

Kamp matı – 5 TL

 

Decathlon Quechua Gri kamp matı mh100 : 20°C üzeri havalarda kullanımı tavsiye edilse de daha düşük sıcaklıklarda dahi kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Alüminyum yüzey vücut ısı kaybını önlemekte oldukça faydalıdır. 

 

DİPNOT: Sonbahar ve kış ayları önerebileceğimiz iki ürün daha artık stoklarımızda! Husky Anapurna -28 C Uyku Tulumu ve Forclaz Trek700 Sarı Şişme Mat kiralamak isterseniz, lütfen telefon ile iletişime geçin.

Kamp Malzemesi Kiralama Fiyatları

kamp ekipmanı kiralama fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uyku tulumu ve çadır veya mat kiralamak için tek yapmanız gereken Kamp Malzemesi Talep Formunu doldurmak 🙂 Kafanıza takılan sorular için iletişim sayfasındaki numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.