Demircioğlu Camping

Sabahın ilk ışıkları ile güneş yüzünüzü aydınlatırken cıvıl cıvıl kuş sesleriyle çınarların gölgesinde uyanmayı kim istemez ki !

Demircioğlu Camping Edirnenin Keşan ilçesi sınırlarında olan, doğa ile iç içe olup 600 yıllık çınar ağaçları ile birlikte vakit geçirebileceğiniz huzurlu bir işletme. Aslında Edirne’den de Keşan’dan da izole desek yanlış olmaz. İl merkezine 140 ilçe merkezine ise 40 km uzaklıkta bulunuyor. 🙂

Günübirlik gidip işletmenin imkanlarından faydalanabilecek olsanız da tadını çıkarmak adına bir ya da iki gece konaklamanızı tavsiye ederiz. İster çadırda ister bungalovlarda isterseniz de kamp alanına 5 dk uzaklıktaki pansiyonda konaklayabilirsiniz. Kısacası herkesin zevkine göre bir yer mevcut.

Şehir temposunun arasında muuhteşem doğası ve aktiviteleriyle hafta sonunuzu renklendirebilecek bir kaçamak noktası.

Demircioğlu Camping alanına giriş için ayrıca ücret talep edilmiyor. Kendilerine ait otopark alanları da mevcut. İşletmenin kendine ait restoranı mevcut olup dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmiyorlar. Zaten bungalovlarda mutfak ve dolap imkanı da bulunmuyor. Sadece alkol satışı yapmadıkları için dışarıdan getirerek bungalovlarda veya çadırlarınızda tüketebiliyorsunuz. Restoran kısmı sabah 09:00 ile 24:00 arasında hizmet veriyor.

Demircioğlu Camping Fiyat

Demircioğlu Camping Bungalov Fiyatları

 • 1 Nolu (5 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 2 Nolu (2 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 3 Nolu (2 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 4 Nolu (3 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • Vip Ev (2 kişi konaklayabiliyor) : 275 TL (kişi başı)
 • Çin Evi (4 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 7 Nolu (2 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 8 Nolu (2 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 9 Nolu (2 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
 • 10 Nolu (2 kişi konaklayabiliyor) : 175 TL (kişi başı)
İlgili İçerik:  Akyaka Orman Kampı

Bungalovlarda duş ve tuvalet imkanı bulunmuyor. Ortak alandan ihtiyacınızı gideriyorsunuz.

Otel/Pansiyon Fiyatları

Butik otel 130 TL olup yine tek kişilik fiyattır.İkişer ve üçer kişilik odaları mevcuttur. Göl kenarındaki asıl kamp alanına araç ile 5 dk mesafededir. Butik otelin odalarında duş ve wc imkanı olup restoran hizmeti ve diğer aktiviteler kamp alanında verilmektedir.

Tek kişi ne bungalovlarda ne de butik otelde kalamıyorsunuz. Bir değişiklik olup olmadığını arayıp teyit edebilirsiniz.

Çadırla Konaklama Fiyatları

Neyse ki kendi çadırınız ile tek başınıza kalabiliyorsunuz. 🙂 Çadır ile konaklama fiyatı 30 TL, eğer işletmeden çadır temin etmek isterseniz 60 TL fiyatı. İşletmeden kiraladığınız çadır fiyatına sünger yatak, çarşaf ve yastık dahil.

Çadırlarınızı bungalovların hemen arkasındaki düzlüğe kuruyorsunuz.Ortak duş ve wc imkanınız bulunuyor. Yine elektrik için priz de mevcut. Hem kamp yerinde hem de çadır alanında ateş ve mangal yakma ihtimaliniz bulunmuyor. İşletme tarafından yasaklanmış.

Demircioğlu Camping Yapılabilecek Aktiviteler

Doğanın tadını çıkartırken bir yandan da işletmenin sizlere sunduğu aktivite imkanları ile de keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. İşletmede yapabileceğiniz aktiviteler;

 • Kano

Sakin bir doğa ortamında harika bir kano gezintisi yapabilirsiniz. Kano ücretlerine gelince 15 dakikalık kano gezintisi tek kişilik kanolarda 15 TL, 2 kişilik kanolarda ise 30 TL’dir.

 • Tüplü Dalış

Tüplü dalışta uzmanlık belgesi de verebiliyorlar. Deneme dalışı için fiyat 150 TL, tek yıldız ve çift yıldız bröveleri 1200’er TL’dir.

 • Okçuluk

Geleneksel okçuluk için eğitim dahil 10 adet ok atma fiyatı 15 TL’dir.

 • ATV Turu

5 kilometrelik bir parkuru bulunmaktadır. Ücreti ise 50 TL’dir.

 • Yukarıda belirtilen aktiviteler haricinde özel gün kutlamaları (bungalovlarda veya çadırda evlilik, doğum günü vs.) için de organizasyon düzenliyorlar.
İlgili İçerik:  Karavan Kamp Alanları

Etkinlikler ile ilgili bilgi almak isterseniz @miracbeyokaktivite 05303055113 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Demircioğlu Camping Nerede ?

Atatürk Mahallesi Ahlatlık Sokak No:21 Mecidiye KEŞAN / EDİRNE adresindedir. Keşan’da ilçe otogarından veya Atatürk Parkı’nın hemen yanındaki köy garajından Erikli/Mecidiye minibüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel aracınızla gidiyorsanız Keşan-Çanakkale yolu istikametinde giderken Keşan Yeni Devlet Hastanesini geçtikten hemen sonra sapaktan Zahireciler Caddesine sapmanız gerekiyor. Zahireciler Caddesinde biraz ilerledikten sonra Mecidiye Yolu’na gireceksiniz. Bu yol sizi Demircioğlu Kamp ‘a götürecektir.

Yine Demircioğlu Kamp işletmesine aşağıdaki haritayı kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Kısacası ulaşımı kolay ve yolları da iyi durumda.

 Demircioğlu Camping İletişim Bilgileri

Demircioğlu Camping rezervasyon ve konaklama için 05355163509 numaralı telefon numarasını kullanabilirsiniz. İnstagram adresleri için : Demircioğlu Kamp

Yukarıdaki numaraya whatsapp üzerinden isim, soy isim, konaklamak istediğiniz tarih ve kişi sayınızı bildirerek rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Kısa süre içerisinde dönüş yapıyorlar.

Belirtilen numara sadece rezervasyon için olup bilgi almak için kullanılmadığını belirtmişler. 10:00-17:00 arasında rezervasyon alıyorlar ve belirttiğiniz tarihte müsait ise iban gönderiyorlar ücretin %50’sini yatırıp dekontu gönderdiğinizde rezervasyonunuz oluşturulmuş oluyor.


Eğer tatilinizi güney kıyılarda yapmayı düşünürseniz mutlaka Akyaka Orman Kampı yazımıza da göz atın.


Doğa ile kalın..

Beğendiniz mi?
Sending
User Review
3.6 (5 votes)

2 Comments

 1. Edo 26/07/2020
 2. Ebru Ozgur 01/08/2020

Leave a Reply

X
X