Kamporganizasyonu.com sadece bir web girişiminden ibaret olmayıp, insanların doğada daha fazla vakit geçirmesini amaç edinmektedir. Bu kapsamda Türkiye’nin farklı lokasyonlarında Doğayı Keşfet temalı kamplar düzenlemekte, bunun yanı sıra resmi ve özel kurumlara, gruplara (şirket, okul, kulüp, dernek, topluluk ) kurumlara özel kamp etkinlikleri tasarlamakta ve outdoor aktiviteler planlamaktadır.

 

Doğada olmak, aktiviteler gerçekleştirmek şirket personellerinizin ya da okulunuzdaki öğrencilerin motivasyonunu arttırıcı bir etki gösterecektir. Bu etki neticesinde muhakkak ki öğrencilerden, çalışanlardan alacağınız verim artacaktır. Kurumunuza özel tasarlanan kamp etkinliği sırasındaki eğlenceli ve keyifli grup etkinlikleri arkadaşlık bağlarını, ekip ruhunu kuvvetlendirecek bunun yanında katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Akılda kalıcı ve pozitif bir etkinlikle fark yaratan bir kurum olabilirsiniz.

 

Kurumlara Özel Verdiğimiz Hizmetler

Kamp Organizasyonu

Rafting Organizasyonu

Yurt içi günübirlik turlar

Yurt içi konaklamalı turlar

Kamp Organizasyonunda neler yapıyoruz ?

Ağva ve Düzce’de gerçekleştirmiş olduğumuz Doğayı Keşfet Kamplarında katılımcılarla birlikte trekking, taş boyama atölyesi, mum dökme atölyesi, rafting, açık hava sineması, temel kampçılık eğitimi, ilk yardım atölyesi gibi etkinlikler gerçekleştirdik.

Kurumunuzca talep edilen kamp organizasyonu tamamen sizlerin taleplerine göre şekillenecektir. Kamp organizasyonu yer seçimi, yapılacak atölyeler ve faaliyetler her aşamada sizlerle iletişime geçilerek ve onayınız alınarak planlanacaktır. Kamp için gereken her türlü malzeme tarafımızca temin edilecek ve sizlere sadece ekibinizle keyifli vakit geçirmek kalacaktır.

 

Sizde kurumunuza özel kamp etkinliği düzenlemek istiyorsanız bize buradan ulaşabilirsiniz.