Şilenin Cenneti: Sahil Kamp İstanbul !

İstanbul’un gürültülü ortamından ve stresli yaşamından yoruldunuz mu? Öyleyse sizi Sahil Kamp İstanbul ile tanıştıralım. Birçok doğa güzelliğini, eğlence aktivitesini, konfor olanaklarını içerisinde bulunduran Sahil Kamp İstanbul çeşitli konaklama imkanları sunarak sizi yeşil ve maviyle buluşturur. Çantalarınız hazırsa istikametimiz Şile!

Ağva kamp alanlarını tercih etmek isteyenleri de unutmadık. Aşağıdaki linkten kamp alanlarını inceleyebilirsiniz.

Sahil Kamp İstanbul ‘da karavan ile konaklama yapmak isterseniz firmamızı arayarak müsaitlik durumunu öğrenebilir ve rezervasyon yaptırarak bu tatil fırsatını da değerlendirebilirsiniz.

Sahil Kamp İstanbul Konaklama

İlginizi çekmeyi başarmış bu güzel kamp alanı İstanbul’un Şile ilçesinde bulunur. 35 hektarlık orman arazisinde bulunan Sahil Kamp İstanbul tüm doğal güzellikleri içinde barındırır. Tesis çam ağaçlarıyla yeşili ve deniz kenarında uzun sahiliyle maviyi birlikte sunar.

Denize sıfır olmasıyla gelenlerin bolca oksijen alabildiği, rahatladığı, su aktiviteleri yapabildiği bu sebeple de yediden yetmişe herkes tarafından yoğun olarak tercih edilen bir işletmedir. Misafirlerin tekrar gelmek istemelerini sağlayan güzel ve temiz bir işletme düzenine sahiptir.

İstanbul Sahil Kamp gelen misafirlere kamp yapabileceği iki farklı alan sunar. Hem deniz manzarasında hem de çam ağaçlarının altında çadır kurabilirsiniz. Ayrıca 2/4/6 kişilik bungalov evlerde ya da karavanınızla alanlarında konaklayabilirsiniz.

Bungalov evler çadır gibi dizayn edilmiştir, içlerinde duş ve banyo bulunmamaktadır. Ev seçimleri arasında bungalov villa seçeneği de vardır, WC ve banyo bulunmaktadır. İşletme içerisinde misafirlere 24 saate boyunca hizmet veren resepsiyon bulunur. Ortak tuvalet, ortak duş ve sıcak su, elektrik, atık su gideri, temiz su ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

sahil kamp istanbul şile

Sahil Kamp İstanbul ‘da Yapılacak Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler

Sahil kamp İstanbul Şile, deniz ve ormanı barındırmasının yanında gelen misafirlerin eğlenmesi, güzel vakit geçirmesi için birçok aktivite barındırır. Sahil kamp İstanbul tesisinde deniz kenarında bulunun restoranda yemek yiyebilirsiniz.  Ayrıca tesisisin doğal güzelliklerini kaçırmamak için güzel vakit geçireceğiniz bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz.

İlgili İçerik:  Erikli Yaylası Kamp Alanı

Tesisin içinde bulunan plaj ve havuzda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.  Ayrıca poligonda atış yapabilir, survivor parkurunda arkadaşlarınızla harika vakit geçirebilirsiniz. Bu aktivitelerin hepsini yaparken de Şile’nin eşsiz temiz havasını solumanız mümkün. Ayrıca, Sahil Kamp İstanbul içerisinde bulunan deniz kenarındaki dev salıncakta da oldukça eğlenebilirsiniz. Aşağıdaki soğuk fotoğrafa aldanmayın sıcak havada pek bir keyifli 🙂

Sahil Kamp İstanbul Fiyat

Sahil Kamp İstanbul fiyat listesi her kesime hitap eder ve birçok farklı seçeneğiniz bulunur. Bir kişinin günübirlik girişi 25 TL’dir. Kendi çadırıyla gelen misafirler konaklamaya 50 TL verirken kahvaltı dahil bu fiyat 70 TL olur. 2 kişilik karavan park ücreti ise 140 TL, 4 kişilik ise 250 TL’dir.

Tesisden kiralanan iki kişilik çadır ve çadırlı konaklama fiyatı ise 200 TL’dir. Orman koza bungalov 200 TL’dir. Ayrıca bungalovların büyüklüğüne, çeşitliliğine, yapısına göre fiyatları değişir.

Tesisin içerisinde ayrıca kahvaltı paketi yer alır bu pakette giriş, kahvaltı, poligon atışı, survivor parkuru ve doğa yürüyüşü vardır. Paket fiyatı ise 130 tl’dir.

Sahil Kamp İstanbul Nerede?

Bulunduğu konum ulaşımı itibariyle rahat ve çetrefilsiz olduğu için misafirlerin beklentilerini karşılar ve tesisi çekici kılar. Sahil kamp İstanbul Şile’ye bağlı Sahilköyü Koca İskele Domali mevkiinde bulunur.

Tesis 35 hektarlık çam ağaçlarının çokça bulunduğu orman arazisine kuruludur ve denize sıfırdır. Sahil kamp İstanbul tesisinin konumu ideal bir tatil için gerekli olan tüm unsurları barındırır.

Sahil Kamp İstanbul Ulaşım

Tesiste bulunan güzelliklere, eğlencelere ulaşmanın birden çok yolu vardır. Tesise özel aracıyla giden misafirler Şileye varmadan 15 km öncesinde Sofular tabelasından sola dönüp ilerlemelidir. Sahilköyün içinden geçip 2 km çıktıktan sonra sağda sahil kamp İstanbul tabelası gözükür.

İlgili İçerik:  Çubucak Orman Kampı

Tesis yapım aşamasındaki kapalı yolu gösterdiğinden navigasyon kullananlar için Yandex navigasyon önermiyoruz. Ayrıca 139 S otobüs ile belli saatler arasında tesise ulaşabilirsiniz. Belli saatler arasında da Şile dolmuşlarına binerek Sahil Kamp İstanbul tesisine ulaşabilirsiniz.

Sahil Kamp İstanbul İletişim

Hayalinizdeki tatili yaşamak için kamp alanı ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için aşağıda yer alan telefon numaralarını arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Telefon Numarası:  0530 049 17 90 / 0216 419 74 40

Mail Adresi: [email protected]

Leave a Reply

X
X