Ana konusu kamp olan kamporganizasyonu.com , piagezgin tarafından 2019 yılı itibariyle kurulmuş, kamp, karavan, seyahat odaklı bir internet girişimidir.

Sayfamızda yayınlamaktan keyif alacağımız, kişisel değerlerimize uygun reklam ve işbirliklerini değerlendiriyoruz. Aşağıda belirtilen konular veya varsa ufkumuzu açacak farklı fikirleriniz için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

Organizasyon Grup organizasyonları veya kamp malzemeleri kiralamak için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede talepleriniz doğrultusunda bir plan ve teklifi tarafınıza ulaştıracaktır.

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimleriz ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Sponsorluk – Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederiz ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı – Sizi hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı önce kendimiz deneyimlemek şartıyla memnun kalmamız durumunda sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.

Projeler – Hayata geçirmek istediğiniz projeler için bir araya gelebilir yepyeni maceralara birlikte yelken açabiliriz.

Bunların dışında  aktivasyon, işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız. Tüm teklifleriniz için bize [email protected] e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.