En Komik Doğa Fotoğrafları (Comedy Wildlife Photography Awards)

“2019 Comedy Wildlife Photography Awards” ile yılın en eğlenceli doğa fotoğrafları için hazır olun.Yarışmanın finalistlerinin ekim ayında açıklanmıştı. Bazıları ürkütücü, bazıları inanılmaz komik 68 ülkeden 4000 fotoğrafın bir araya geldiği yarışmada, finalistler arasında 2019 yılının kazananı fotoğrafçı Sarah Skinner oldu.
Her sene düzenlenen Comedy Wildlife Photography Awards doğaya olan bakış açınızı değiştiryor ve özellikle doğa sevgisi aşılamada güzel bir rol üstleniyor. Üstelik doğayı koruma çalışmalarını arttırma konusunda da teşvik edici bir konumda.
Kazanan fotoğraf, babasıyla başı çok fena belaya girebilecek bir genç dişi aslana ait 🙂 Dişi aslanı ekim ayında görmekten ve büyümeye devam ettiğini bildirmekten gurur duyduğunu söyleyen Sarah fotoğrafın biraz kahkaha ve mutluluk yaydığını bilmenin kalbini ısıttığını belirtti.
Alex Walker Serian ile birlikte Kenya Masai Mara’da safari ödülünün yanında, Tanzanya Wonder Workshop tarafından el yapımı bir kupa, Think Tank Çanta ve Affinity Photo programı yüklü olan bir İpad kazandı.
Finale kalan fotoğraflardan bazılarını sizin için seçtik.
Comedy Wildlife Photography Awards hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve bir sonraki yılın fotoğraf yarışmasına katılmak istersen buraya tıklayarak CWPA’nın web sitesine ulaşabilirsin.
İlgili İçerik:  Küre Dağlarında Yeni Kamp Alanı

Leave a Reply

X
X