Kamp & Karavan Fuarı İstanbul

Bizleri sanal ortamdan alıp fuar alanında buluşturan harika bir organizasyon. Hem kampa hem de karavana gönül veren binlerce insan tek bir çatı altında buluşuyor. Geçen yıl ilk kez CNR Expo’da 23 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen kamp ve karavan fuarına 15 bin insan katılım göstermişti. Bu yıl ise 21 Şubat ve 1 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda 150’ye yakın yerli ve yabancı firma ile karavanlardan, kamp malzemelerine, outdoor kıyafetlerden, karavan yapımı için aydınlatma, güneş enerji panelleri, açılır tavan sistemleri, uydu sistemi, buzdolapları hatta kahve makinalarına kadar karavanın her türlü ihtiyacını karşılayacak herşey mevcut.

Geçen seneki yoğun ilgiyle birlikte bu sene kamp ve karavan fuarının metrekaresi tam olarak iki katına çıkarıldı. CNR Avrasya Boat Show‘la eş zamanlı olarak düzenlenen fuar Türkiyede düzenenlenen tek ve en prestijli kamp ve karavan organizasyonu niteliğinde. Aldığınız tek bilet ile hem “Camp&Caravan İstanbul” ‘u hem de “Avrasya Boat Show” ‘u gezebiliyorsunuz.

Üstelik bu sene sadece kamp ve karavan ürünleri olmayacak, bunların yanında “Temel Kampçılık Eğitimi” , “Airsoft Başlangıç Eğitimi” , Yeni Başlayanlar için Kamp ve Karavan” gibi eğitici ve eğlenceli etkinlikler de olacak. Fuar alanında oryantiring oyunu da oynanacak olup katılımcılar önceden konulmuş hedefleri de harita aracılığıyla bulmaya çalışacak.

Fuarda çekme karavan çeşitlerinden motokaravanların her türlüsüne bütün karavanları ve firmaları tek bir seferde keşfedebilirsiniz. Çekme karavanların fiyatları 30 – 180 bin bandında seyrederken, motokaravan fiyatları ise olabildiğince esnek, araçla birlikte 180 binden başlayarak 950 bin liraya kadar motokaravanları görebilmeniz ve gezebilmeniz mümkün. Hayalinizdeki karavanı almak ya da yapmak için harika bir fırsat olan bu karavan fuarında mevcut karavanları detaylı olarak inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

İlgili İçerik:  Karavan Ruhsatı İşlemleri ve Maliyetler | Karavan Yapımı

Pozitif Fuarcılık A.Ş. ile Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu‘nun birlikte organize ettiği kamp ve karavan fuarı CNR Expo Yeşilköy’de 21 Şubat – 1 Mart 2020 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz 🙂

Leave a Reply

X
X